Republikové akce 2017/18

Jednotlivci

    MČR rapid do 14 let (Most, 9.-10. 9. 2017):

        sekce na svazovém webu

        H10 (44 účastníků):    19. Kodet Jaromír (ŠK Karlovy Vary)

        H12 (44 účastníků):    9. Kůsa Jakub (ŠK Sokol Klatovy)

        H14 (42 účastníků):    2. Špreňar Petr (ŠK Karlovy Vary)

                                        40. Moura De Andrade Daniel (ŠK Karlovy Vary)

        D10  (25 účastnic):    20. Kodetová Adriana (ŠK Karlovy Vary)

    MČech 12 - 16 let (Harrachov, 21.-28. 10. 2017):

        sekce na svazovém webu

        H+D12 (78 účastníků):    8. Očenášek Jan (KŠ Tietz) - postup na MČR 2018

                                            28. Kodet Jaromír (ŠK Karlovy Vary)

                                            51. Špička Petr (ŠK Karlovy Vary)

                                            69. Wildhaber Tomáš (ŠK Spartak Chodov)

                                            70. Šedá Michaela (KŠ Tietz) - mezi dívkami 17.

                                            72. Tegda Vojtěch (KŠ Tietz)

        H+D 14 (72 účastníků):    8. Kůsa Jakub (ŠK Sokol Klatovy) - postup na MČR 2018

                                            26. Moura De Andrade Daniel (ŠK Karlovy Vary)

                                            41. Ulč Jiří (ŠK Spartak Chodov)

        H+D16 (64 účastníků):    2. Špreňar Petr (ŠK Karlovy Vary) - postup na MČR 2018

                                            36. Srba Stanislav (ŠK Karlovy Vary)

                                            41. Beer Jiří (ŠK Karlovy Vary)

    MČech 8 - 10 let (Harrachov, 15.-19. 11. 2017):

        sekce na svazovém webu

        H+D10 (64 účastníků):    14. Tegda Vojtěch (KŠ Tietz)

                                            50. Kodetová Adriana (ŠK Karlovy Vary) - mezi dívkami 12.

                                            51. Pech Michal (ŠK Spartak Chodov)

    Polofinále MČR juniorů a dorostenců (Kovářská, 11. - 18. 11. 2017)

        sekce na svazovém webu

        H18+20 (66 účastníků):    48. Špička Jan (ŠK Karlovy Vary)

                                             62. Kůsa Jakub (ŠK Sokol Klatovy)

    MČR juniorek a dorostenkyň (Kovářská, 11.-18. 11. 2017)

        sekce na svazovém webu

        D18+20 (27 účastníků):    4. Brunová Blanka (ŠK Karlovy Vary) - 3. v kategorii D18

    MČR mládeže do 16 let (Kouty nad Desnou, 10.-17. 3. 2018)

        sekce na svazovém webu

        H12: Očenášek Jan (KŠ Tietz)

        H14: Kůsa Jakub (ŠK Sokol Klatovy)

        H16: Špreňar Petr (ŠK Karlovy Vary)

        D10-16: otevřená účast (2002 a ml.)

    MČR juniorů a dorostenců (Kouty nad Desnou, 10.-17. 3. 2018)

        sekce na svazovém webu

    MČR juniorů a juniorek v rapid šachu (2018)

        sekce na svazovém webu

        HD18+20: otevřená účast (1998 a ml.)

    MČR do 8 let (28.-29.4. 2018)

        sekce na svazovém webu

        H8: otevřená účast (2009 a ml.)

        D8: otevřená účast (2009 a ml.)

Družstva

    Olympiáda dětí mládeže (Litomyšl, 29.1.-1. 2. 2018)

        sekce na olympijském webu

        starší žáci:        Špreňar Petr

        mladší žáci:        Kůsa Jakub

        nejmladší žáci:    Kodet Jaromír

        dívky:                Beranová Karin

        družstva - šachy: Karlovarský kraj

        celkové hodnocení: Karlovarský kraj

    MČR družstev starších žáků (2.-3.6. 2018)

        sekce na svazovém webu

    MČR družstev mladších žáků (15.-17.6. 2018)

        sekce na svazovém webu

    Extraliga mládeže - západ (7.10. 2017 - 22.4. 2018)

        po 5 kolech (8 účastníků): 7. ŠK Karlovy Vary

    1.liga mládeže A (7.10. 2017 - 22.4. 2018)

        po 6 kolech (12 účastníků):   6. ŠK Spartak Chodov

                                                  9. ŠK Karlovy Vary B

Přebor škol

    MČR školních týmů

        sekce na svazovém webu