Republikové akce 2018/19

Jednotlivci

    MČR rapid do 14 let (Žďár nad Sázavou, 8.-9. 9. 2018):

        sekce na svazovém webu

        H 10 (44 účastníků):    39. Pech Michal (ŠK Spartak Chodov)

        H12 (44 účastníků):    28. Kodet Jaromír (ŠK Karlovy Vary)

         H14 (42 účastníků):    40. Ulč Jiří (ŠK Spartak Chodov)

        D1 0  (28 účastnic):      15. Kodetová Adriana (ŠK Karlovy Vary)

    MČR juniorů a juniorek v rapid šachu (Vyškov, 28.-29.9.2018)

        sekce na svazovém webu

        HD18+20 (107 účastníků):    30. Blanka Brunová (ŠK Karlovy Vary)

    MČech 12 - 16 let (Harrachov, 27.10. - 3. 11. 2018):

        sekce na svazovém webu

        H+D12 (78 účastníků):    19. Špička Petr (ŠK Karlovy Vary)

                                            35. Kodet Jaromír (ŠK Karlovy Vary)

                                            43. Červenka Jakub (ŠK Spartak Chodov)

                                            53. Šedá Michaela (Karlovarský šachklub Tietz)

        H+D 14 (74 účastníků):    42. Očenášek Jan (Karlovarský šachklub Tietz)

                                            47. Vojíř Václav (ŠK Spartak Chodov)

                                            50. Tegda Jindřich (Karlovarský šachklub Tietz)

        H+D16 (62 účastníků):    42. Kotlár Adrian (ŠK Spartak Chodov)

                                            53. Kačírek Jakub (TJ Sokol Teplá)

    Polofinále MČR juniorů a dorostenců (Špindlerův Mlýn, 11. - 17. 11. 2018)

        sekce na svazovém webu

        H18+20 (?? účastníků):    Špreňar Petr (ŠK Karlovy Vary)  

                                             Špička Jan (ŠK Karlovy Vary)  

    MČR juniorek a dorostenkyň (Špindlerův Mlýn, 11.-17. 11. 2018)

        sekce na svazovém webu

        D18 +20 (?? účastníků):    Brunová Blanka (ŠK Karlovy Vary)

    MČech 8 - 10 let (Most, 14.-18. 11. 2018):

        sekce na svazovém webu

        H+D10 (?? účastníků):    Zrůst Aleš (ŠK Spartak Chodov)

    MČR mládeže do 16 let (Kouty nad Desnou, 9.-16. 3. 2019)

        sekce na svazovém webu

        H14: Kůsa Jakub (ŠK Sokol Klatovy)

        H16: Špreňar Petr (ŠK Karlovy Vary)

        D10-16: otevřená účast (2003 a ml.)

    MČR juniorů a dorostenců (Kouty nad Desnou, 8.-16. 3. 2019)

        sekce na svazovém webu

    MČR do 8 let (???, alternativně 30.-31.3. nebo 20.-21.4. 2019)

        sekce na svazovém webu

        H8: otevřená účast (2010 a ml.)

        D8: otevřená účast (2010 a ml.)

Družstva

    MČR družstev starších žáků (???, 1.-2.6. 2019)

        sekce na svazovém webu

    MČR družstev mladších žáků (???, 14.-16.6. 2019)

        sekce na svazovém webu

    1.liga mládeže A (6.10. 2018 - 14.4. 2019)

        výsledky (12 účastníků):     ŠK Karlovy Vary

                                                ŠK Spartak Chodov

                                                Karlovarský šachklub Tietz

Přebor škol

    MČR školních týmů

        sekce na svazovém webu