Program konference a počet delegátů 2014

27.12.2013 11:27

Program konference:

 
1. úvod, volba pracovních komisí
2. zpráva o činnosti KŠS – předseda p. Lorenc
3. zpráva o hospodaření v roce 2013 a návrh rozpočtu na 2014 – hospodář p. L.Hajšman
4. zprávy komisí STK, KM, RK
5. různé
6. diskuze
7. usnesení, závěr
 
 
Počty delegátů dle členské základny k 10. 12. 2013 (pouze aktivní hráči, bez cizinců)
 
Oddíl - počet členů / počet delegátů
 
TJ Jiskra Aš - 19 / 1
TJ Lokomotiva Cheb - 1 / 1
ŠK Mariánské Lázně - 6 / 1
AVZO-STSČ Františkovy Lázně - 12 / 1
ŠK K-servis Cheb - 14 / 1
Karlovarský šachklub Tietz - 50 / 2
ŠK Karlovy Vary - 28 / 2
TJ Tašovice - 17 / 1
TJ Olympie Hroznětín - 22 / 1
TJ Ostrov - 18 / 1
ŠK Caissa Nová Role - 14 / 1
TJ Sokol Teplá - 4 / 1
TJ Baník Habartov - 16 / 1
TJ Spartak Horní Slavkov - 12 / 1
TJ Baník Sokolov ŠO - 28 / 2
ŠK Global Sokolov - 14 / 1
ŠK Spartak Chodov - 24 / 1
TJ Rotava – šachový oddíl - 4 / 1
 

CELKEM - 303 / 21

Zpět

Kalendář akcí

1. liga mládeže „A“ 2. sraz, Postoloprty

08.12.2018 10:00
účastníci: ŠK Spartak Chodov, ŠK Karlovy Vary, Karlovarský šachklub Tietz 5. až 6. kolo

Krajský přebor mládeže 1. část – Teplá

01.12.2018 10:00
pořádá TJ Sokol Teplá, otevřený turnaj jednotlivců, ročníky 2004 a ml., 2006 a ml., 2008 a ml., 2010 a ml., tempo 2x25 minut bez zápisu kmz.klepalovi@seznam.cz

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary

17.11.2018 09:30
pořádá KŠ Tietz a ZŠ Poštovní, otevřený turnaj jednotlivců, ročníky 2004 a mladší hajsman@tietz.cz

MČech mládeže do 8 až 10 let Harrachov

14.11.2018 12:00
oprávnění účastníci: Očenášek Jak., Váňa Jan (oba H10) + dívky, U8 otevřená účast, přihlášky do 15.10.2018, web korschner@seznam.cz

Polofinále MČR H18+20, finále MČR D18+20 Kovářská

11.11.2018 12:00
oprávnění účastníci: Špička Jan (H20), Špreňar Petr (H18), Beranová Karin (D20), Brunová Blanka (D18), přihlášky do 20.10.2018 web dorostenci + junioři web dorostenky + juniorky machmichal@seznam.cz

MČech mládeže do 16 let Harrachov

27.10.2018 12:00
Oprávnění účastníci: Kačírek, Kotlár (oba H16), Očenášek Jan, Tegda J., Vojíř (všichni H14), Špička P., Červenka, Kodet (všichni H10) + dívky, přihlášky do 30.9.2018, web, chess.svetla@seznam.cz

Jednodenní soustředění KTCM

20.10.2018 09:30

Karlovarský čtyřlístek

13.10.2018 09:30
24. ročník turnaje 4 členných družstev mládeže (r. 2002 a ml.) a doprovodný turnaj juniorů (r. 1998 a ml.). Turnaj proběhne v DDM Čankovská v Karlových Varech. Přihlášky zasílejte do 11.10.2018 na adresu paní Lorencové ( vera.lorencova@volny.cz )

1. liga mládeže „A“ 1. sraz, Karlovy Vary

06.10.2018 10:00
účastníci: ŠK Spartak Chodov, ŠK Karlovy Vary, Karlovarský šachklub Tietz 1. až 4. kolo

Podzimní šachové soustředění, Stříbrná u Kraslic

21.09.2018 17:00
Od pátku 21.9. do neděle 23.9. proběhne ve Stříbrné u Kraslic víkendové šachové soustředění mládeže. Akci pořádá ŠK Spartak Chodov. Pro děti to může být vynikající příležitost, jak si zopakovat a rozšířit své šachové dovednosti před vypuknutím kroužku, ale hlavně se potkají s dalšími dětmi z...