Novinky

Soutěže řízené Krajským šachovým svazem Karlovy Vary

04.11.2011 20:20
Do menu byla přidána kategorie Soutěže KŠS, kde je možné přes odkaz otevřít dlouhodobé soutěže řízené KŠS.

Vylosování krajských souteží

21.09.2011 09:30
Aktualizováno (21.9.2011): Zápis z losovací schůze STK KŠS dne 18.9.2011 - STK_los18092011.doc (79 kB) Dne 18.9. proběhla losovací schůze STK. Krajský přebor: 1. Baník Sokolov B 2. ŠK Global Sokolov 3. KŠ Tietz B 4. ŠK K.Vary A 5. Baník Habartov 6. TJ Tašovice 7. TJ Ostrov 8. KŠ...

Rozpis soutěží družstev - sezóna 2011/2012

01.07.2011 12:00
Rozpis soutěží družstev - sezóna 2011/2012 - Rozpis KV1112.doc (78 kB) Formulář soupiska - FormSoup1112.xls (18,5 kB)

Výsledky krajského přeboru v rapid šachu

24.04.2011 19:00
14. ročník Memoriálu Viktora Tietze   kompletní výsledky - MVT2011.xls (92 kB) výsledky na Chess Results - https://chess-results.com/tnr48581.aspx fotogalerie - https://danielnovy.rajce.net/2011-04-24_-_Memorial_Viktora_Tietze stránky turnaje - https://memorial.tietz.cz/

Výsledky krajského přeboru jednotlivců v bleskovém šachu

23.04.2011 19:00
Kompletní výsledky - KPJ_blesk2011.XLS (45,5 kB)

Krajský přebor mládeže

13.04.2011 10:00
Během tří turnajů se přeboru zúčastnilo celkem 35 hráčů z šesti oddílů Karlovarského kraje (KŠ Tietz 10, Spartak Chodov 9, Baník Hexion Sokolov 5, ŠK Karlovy Vary 5, Sokol Teplá 4 a Caissa Nová Role 2). Turnaje hrály pouze dvě dívky. Postupy na Mistrovství Čech v kategoriích H12,H14 a H16, které...

V. ročník VELTA TEA CUP - krajský přebor mládeže v rapid šachu

09.04.2011 09:12
Konečné pořadí - Velta Tea Cup 2011.xls (56 kB) Prezentace včetně fotografií - Velta Tea Cup 2011.pps (2,1 MB)

Kalendář akcí

MČech mládeže do 16 let Harrachov

27.10.2018 12:00
Oprávnění účastníci: Kačírek, Kotlár (oba H16), Očenášek Jan, Tegda J., Vojíř (všichni H14), Špička...

Polofinále MČR H18+20, finále MČR D18+20 Kovářská

11.11.2018 12:00
oprávnění účastníci: Špička Jan (H20), Špreňar Petr (H18), Beranová Karin (D20), Brunová Blanka...

MČech mládeže do 8 až 10 let Harrachov

14.11.2018 12:00
oprávnění účastníci: Očenášek Jak., Váňa Jan (oba H10) + dívky, U8 otevřená účast, přihlášky do...

Podzimní turnaj mládeže Karlovy Vary

17.11.2018 09:30
pořádá KŠ Tietz a ZŠ Poštovní, otevřený turnaj jednotlivců, ročníky 2004 a mladší hajsman@tietz.cz

Krajský přebor mládeže 1. část – Teplá

01.12.2018 10:00
pořádá TJ Sokol Teplá, otevřený turnaj jednotlivců, ročníky 2004 a ml., 2006 a ml., 2008 a ml.,...

1. liga mládeže „A“ 2. sraz, Postoloprty

08.12.2018 10:00
účastníci: ŠK Spartak Chodov, ŠK Karlovy Vary, Karlovarský šachklub Tietz 5. až 6. kolo
Všechny články