3. část KP jednotlivců 2009 mládeže v Sokolově a doprovodný turnaj dorostu

28.03.2009 09:00

Konečné pořadí mladších žáků

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 4 Lipták Zdeněk 1250 Hexion Sokolov 8 37,5
2 1 Brunová Blanka 1250 ŠK DDM Planá 7,5 40
3 5 Zítková Kristýna 1250 ŠK DDM Planá 7,5 37,5
4 7 Brož Jakub 1100 ŠK Karlovy Vary 6 37
5 3 Kubát Martin 1250 ŠK DDM Planá 6 37
6 16 Stuška Jan 1100 Spartak Chodov 5,5 36
7 9 Harašta Ivan 1100 Spartak Chodov 5,5 29
8 27 Srba Stanislav 1000 Spartak Chodov 5 38,5
9 2 Frai Patrik 1250 Spartak Chodov 5 38
10 6 Al Saleh Mohamad 1100 ŠK DDM Planá 5 34
11 15 Srba Michael 1100 Spartak Chodov 5 33
12 13 Petříková Kateřina 1100 ŠK DDM Planá 5 30,5
13 30 Ňorba Arťom 1000 ŠK Karlovy Vary 5 28,5
14 24 Krejnický Martin 1000 KŠ Tietz 4,5 38
15 11 Kopl David 1100 ŠK DDM Planá 4,5 29
16 14 Slavík Matěj 1100 ŠK DDM Planá 4 34,5
17 18 Šesták Daniel 1100 ŠK DDM Planá 4 32,5
18 8 Fára Jan 1100 ŠK DDM Planá 4 31,5
19 19 Šulcová Lenka 1100 ŠK DDM Planá 4 31
20 17 Sýkora Jan 1100 ŠK DDM Planá 4 30,5
21 26 Ordoš Aleš 1000 KŠ Tietz 4 28,5
22 12 Nádaský Jakub 1100 ŠK DDM Planá 4 24
23 10 Irovský Adam 1100 KŠ Tietz 3,5 28,5
24 25 Novotný David 1000 KŠ Tietz 3,5 22
25 20 Čurda Aleš 1100 KŠ Tietz 3 31
26 22 Chmiel Domink 1000 ŠK DDM Planá 3 27
27 23 Kastl Martin 1000 KŠ Tietz 3 23,5
28 29 Čabala Tadeáš 1000 Spartak Chodov 3 23
29 21 Budinský Jan 1000 ŠK DDM Planá 1,5 25
30 28 Vincíbr Marek 1000 ŠK Karlovy Vary 1,5 24

Konečné pořadí starších žáků

Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 3 Hladký Petr 1409 Hexion Sokolov 5,5 22,5
2 1 Brož Jiří 1676 ŠK Karlovy Vary 5,5 22,5
3 9 Prokop Štefan 1250 ŠK Karlovy Vary 5,5 20,5
4 4 Vopička Miroslav 1371 Hexion Sokolov 5 22
5 8 Pham Hoang 1250 ŠK Karlovy Vary 5 20
6 5 Bruna Martin 1250 ŠK DDM Planá 5 17
7 6 Fiala Adam 1250 ŠK Karlovy Vary 4,5 17,5
8 2 Škoda Adam 1666 TJ Sokol Teplá 4 24,5
9 7 Koliáš Filip 1250 Hexion Sokolov 4 21,5
10 12 Novák Miroslav 1100 Spartak Chodov 4 20
11 16 Pulkrtová Anžeka 1100 ŠK Karlovy Vary 4 20
12 19 Tauber Jiří 1100 TJ Sokol Teplá 4 18,5
13 10 Holzknechtová Štěpánka 1100 TJ Sokol Teplá 3,5 19
14 20 Troška Daniel 1100 ŠK Karlovy Vary 3,5 13
15 11 Matějček Daniel 1250 Spartak Chodov 3 19
16 21 Frydrych Adam 1000 2.ZŠ Sokolov 3 18,5
17 15 Pošta Ladislav 1100 KŠ Tietz 3 16,5
18 17 Stuška Přemysl 1100 Spartak Chodov 3 16
19 26 Suja Ondřej 1000 TJ Sokol Teplá 3 15
20 18 Ta Quoc Hoang 1100 Spartak Chodov 3 12
21 13 Olekšák Lukáš 1100 TJ Sokol Teplá 2,5 17,5
22 23 Grässle Tomáš 1000 3.ZŠ Sokolov 2,5 13,5
23 25 Rezek Jan 1000 KŠ Tietz 2 15,5
24 14 Pivnička Karel 1100 TJ Sokol Teplá 1 14
25 22 Frydrychová Barbora 1000 Gymnázium Sokolov 1 13,5
26 24 Holubová Lenka 1000 ŠK Karlovy Vary 1 11,5

Konečné pořadí dorostu

Los Jméno Oddíl 1 2 3 4 5 6 Body SB Misto
1 Bechynský Jan BH Sokolov
x
1,5
0
0,5
1,5
2
5,5
15,75 3
2 Novotná Kristýna ŠK KV
0,5
x
0
0
0
2
2,5
  5
3 Holeš Michal Global Sok
2
2
x
1
1
2
8
  2
4 Bartoš Miroslav BH Sokolov
1,5
2
1
x
2
2
8,5
  1
5 Špererová Kateřina ŠK KV
0,5
2
1
0
x
2
5,5
15,25 3
6 Zvánovec Kevin BH Sokolov
0
0
0
0
0
x
0
  6

kompletní výsledky ke stažení: sokolov_20090328.zip (533,2 kB)

Zpět